Lokasyon:Mamak,Ankara
Çalışma Saatleri: Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
E-Mail:info@arnebilgisayar.com
 
Image

Şirket Profilimiz

2009 yılında kurulan ARNE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri, Yazılım Teknolojisi uzmanlığını internet ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, şirketlerin iş ihtiyaçlarına cevap veren bilgi işlem çözümleri geliştirerek, hızla büyüyen bir şirkettir.

İnsan Kaynaklarımız

e-insan modelimiz; “Teknolojiyi çok iyi kullanabilen, bilgi sistemlerinin avantajlarından yararlanabilen, hangi işi yapıyor olursa olsun teknoloji sayesinde yaptığı işin verimini kat kat arttırabilen, hatta eskiden hiç yapılmayanı teknolojinin olanakları sayesinde yapabilen, çağdaş, dinamik, entegre olabilen ve fikir üretebilen insandır.”


Güvenilirlik

Şirket içi ve dışı tüm ilişkilerimizde dürüstlük önde gelen değerimizdir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergileriz.

Takım Ruhuyla Çalışmak

Takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da Süreç Odaklı Yaklaşım çerçevesinde ve Şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız.

Sahiplenme

İşin gereklerinin yerine getirilmesi, sistemlerimizin korunması, geliştirilmesi ve kişilerin verimliliklerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul eder her hareketimizi Şirketin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız.

Kendine ve Başkalarına Saygı

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza cinsiyet, dil, din, ırk, ve benzeri sebepleri kullanarak ayrımcılık yapmayız. İletişimimiz her koşulda açık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinleriz.

Başarıya Odaklı Değişim

Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız.

Sürekli Gelişme

Hızla gelişen teknoloji ve değişen pazar koşullarına kolaylıkla uyum sağlamak ve rekabette öne çıkmak için esnek olmamız gerektiğini biliriz. Esnekliğimiz sürekli gelişmeye dayanır. Sürekli gelişmeyi sağlamak için öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak kişisel araştırma ve çabayla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz.

11 Yıllık Tecrübe

Sektörde siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla 11.yılımıza giriyoruz.

Müşteri Esaslılık

Her zaman müşterimizle saygılı ve sevgili bir firma olma olduk,oluyoruz,olacağız...

Hızlı Çözüm

Destek taleplerinize en kısa ve en hızlı çözümler üretiyoruz.

En Sade Program

Programlarımız sadeliği ve kullanışlığı açısından kullanıcısından tam not almaktadır.